Adobe Director Eğitim Videoları Hazırlanmaya Başlandı.

Arkadaşlar; bir süredir istediğim ama nihayet başlayabildiğim Adobe Director Eğitim Video’su hazırlama işi yavaş da olsa ilerliyor.  Bu süreçte şunu çok iyi anladım. Eğitim videosu hazırlamak, bir yazılımın simulasyonunu yapmak gerçekten de göründüğünden çok daha zor bir işmiş.

Şu ana kadar sadece 3 dersin kaydını tamamlayabildim. Kayıt yaparken birçok sıkıntı doğuyor. Aklınıza bile gelmeyecek sıkıntılar yaşıyorsunuz. Ama benim için (ve videoları tabi izleyek olanlar için) en zor durumlardan biri de çooook hızlı konuşmam. 🙂 Bunun için de şimdiden herkesden özür diliyorum.

Videolar nerede yayınlanacak sorusuyla çok karşılaşıyorum. Ama buna net olarak cevap veremiyorum. Fakat aklımda olan şu: Bu sitede videolar yayınlanacak. Ayrıca BUE sunucusuna da koymayı planlıyorum. Bunun dışında da ADM (Açık Ders Malzemesi) olarak da yayınlamayı planlıyorum.

Konu ile ilgili gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz…

FacebooktwitterpinterestlinkedinFacebooktwitterpinterestlinkedin

Adobe Director Eğitim Videoları Hazırlanmaya Başlandı.” üzerine 4 yorum

  1. Hocam nereye yazacağımı bulamadım en uygun burasını buldum. Harici bi cast yaparak random olarak değişen resimleri yapmıştık bugün derste. Harici bir cast yapmazsak — sp.member = member(random(23), “vesikalik”) — bu kodda random alınacak aralığı nasıl belirtebiliriz ? umarım anlatabilmişimdir soruyu 🙂 ii akşamlar hocam.

  2. Doğru yapmışsın. Ama kodda “internal” demene gerek yok o durumda.
    Yani;
    sp.member = member ( random (23) + 40 ) olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir